Vremešni Christian Abbiati sinoć je prosto začarao mrežu tokom većeg dela meča u Sankt Petersburgu i održavao je prednost koju je Milan imao nad Zenitom.
Bivši fudbaler Ajaxa koji je svojim golom iz slobodnog udarca takođe dao doprinos u trijumfu Milana bio je oduševljen načinom na koji je Abbiati branio.
"Abbiati je bio neverovatan. Ne znam šta je pojeo pre meča ali je igrom i ponašanjem na terenu pokazao kako se ponaša kapiten ekipe. Mogu samo da mu aplaudiram" rekao je Holanđanin.
Milan je pobedom u Sankt Petersburgu došao do prva tri boda u novoj sezoni LŠ. Sa tri boda iz meča sa Zenitom i bodom koji je osvojen na "San Siru" protiv Anderlechta Milan se nalazi na drugoj poziciji na tabeli grupe "C".
Objavi komentar