Milan skinuo prokletstvo San Sira!

Nogometaši Milana konačno su upisali pobjedu na svom stadionu. Nakon poraza od Atalante i Sampdorie, Milan je upisao pobjedu nad Cagliarijem od 2:0.

Junak večeri bio je mladi El Shaarawy koji je postigao oba pogotka. Milan je krenuo bolje u meč, odmah su stvorili par izglednih prilika, ali Cagliari je dobro pružao otpor, sve do jednog trenutka.

U 15. minuti El Shaarawy zabio je za 1:0 na asistenciju Riccarda Montoliva. Nakon pogotka Milan se dosta povukao te je Cagliari bio vrlo blizu gola, ali obrana Milana je sve držala pod kontrolom. Još veći šok za Cagliari dogodio se kada je kapetan gostiju Conti zbog dva gruba starta morao napustiti teren.

Točku na i postavio je ponovno El Shaarawy u 82. minuti na asistenciju Ambrosinija.