Milan bolji od Parme na San Siru, pobeda za četvrto mesto na tabeli

Fudbaleri Milana pobedili su danas na svom terenu Parmu sa 2:1 u prvoj utakmici nedeljnog programa 14. kola Serije A.

Milan je dominirao tokom celog meča i zasluženo stigao do sedme pobede ove sezone u Seriji A.

Rossoneri su imali nekoliko prilika u prvom poluvremenu, ali se na odmor otišlo bez golova.

U nastavku Parma prva stiže do prednosti, Inglese je nakon kornera glavom pogodio za vođstvo gostiju - 0:1.

Milan je nastavio da napada i nakon samo pet minuta došao do izjednačenja, Cutrone je nakon odbitka šutirao i precizno pogodio - 1:1.

Gol za pobedu dao je Kessie iz penala u 71. minutu, nakon što je pre toga defanzivac Parme igrao rukom u svom šesnaestercu.

Milan je nakon ove utakmice prestigao Lazio (ima utakmicu manje) i sada zauzima 4. poziciju sa dva boda više od Rimljana.

U narednom kolu Milan je domaćin Torinu na San Siru.