AC Milan Balkan: Milan bolji od Parme na San Siru, pobeda za četvrto mesto na tabeli

Milan bolji od Parme na San Siru, pobeda za četvrto mesto na tabeli

Fudbaleri Milana pobedili su danas na svom terenu Parmu sa 2:1 u prvoj utakmici nedeljnog programa 14. kola Serije A.

Milan je dominirao tokom celog meča i zasluženo stigao do sedme pobede ove sezone u Seriji A.

Rossoneri su imali nekoliko prilika u prvom poluvremenu, ali se na odmor otišlo bez golova.

U nastavku Parma prva stiže do prednosti, Inglese je nakon kornera glavom pogodio za vođstvo gostiju - 0:1.

Milan je nastavio da napada i nakon samo pet minuta došao do izjednačenja, Cutrone je nakon odbitka šutirao i precizno pogodio - 1:1.

Gol za pobedu dao je Kessie iz penala u 71. minutu, nakon što je pre toga defanzivac Parme igrao rukom u svom šesnaestercu.

Milan je nakon ove utakmice prestigao Lazio (ima utakmicu manje) i sada zauzima 4. poziciju sa dva boda više od Rimljana.

U narednom kolu Milan je domaćin Torinu na San Siru.