Slom Milanovog sistema za 11 minuta: Immobile razneo Rossonere!

Ubedljivi Rimljani uništili sastav Vincenza Montelle na Olimpicu – 4:1!

Pobede nad Crotoneom i Cagliarijem izgleda su samo zavarale trag trenutne snage Milanovog tima.

Ekipa Vincenza Montelle demolirana je na Olimpicu, a junak fenomenalne pobede sastava Simonea Inzaghija bio je fantastični Ciro Immobile, koji je postigao het-trik i najavio visoke domete svog tima u ovoj sezoni – 4:1 (2:0).

Milan je doživeo slom za svega 11 minuta igre, u završnici prvog i na početku drugog poluvremena, kada je Immobile postigao sva tri gola, a onda asistirao Luisu Albertu nakon uraganskog kontranapada.

Utešni gol za Milan postigao je Montolivo u 56. minutu, Milan je nakon toga zaigrao znatno ofanzivnije ali je do kraja ostalo 4:1 za domaćina.

Rossoneri u četvrtak igraju u prvom kolu Lige Evrope protiv Austrie Wien, a sledećeg vikenda u 4. kolu Serije A na San Siru dočekuju Udinese.