Rimljana 11, a Donnarumma sam! Ipak, tu je i Suso!

Mladi čuvar mreže najzaslužniji za osvojeni bod osakaćenih Rossonera na Olimpicu - 1:1.

Lazio nije osvojio bod u derbiju sa Milanom, Lazio je izgubio dva! Prosto je neverovatno šta sve domaći tim nije uspeo da iskoristi večeras na Olimpicu, ali je ne zato što nisu bili dovoljno precizni, već što je na golu Rossonera blistao neverovatni Gianluigi Donnarumma.

Verovatno najtaletnovaniji čuvar mreže na planeti odbranio je gotovo dvocifreni broj udaraca u svoj gol, a savladan je iz sumnjivog jedanaesterca u nadoknadi prvog poluvremena.

Ipak, izabranici Vincenza Montelle se nisu predavali, već su u završnici meča uspeli da dođu do izjednačenja i odnesu veliki bod za Milano.

Suso je sjajnim solo prodorom nanizao nekoliko protivničkih igrača i u svom stilu postigao prelep pogodak, igrao se 85. minut - 1:1 (1:0).

Rossoneri su osvojili veliki bod jer je Lazio napadao u većem delu meča, ali je Milan nakon gola Španca imao inicijativu i čak mogao do sva tri boda.

U narednom kolu Milan dočekuje Fiorentinu.