Milan i Miha nastavili da se brukaju

Rossoneri pukli protiv još jednog davljenika...

Milan je nastavio da se bruka, da rasprodaje bodove i ugled.

Posle Carpija i Verone, Bologna je još jedan davljenik koji se omrsio protiv tužnih Rossonera - 0:1.

Srpski stručnjak sada teško može da izbegne otkaz. Golom Giaccherinija u 82. minutu, gosti sa Dall'Are su osvojili ceo plen na San Siru.

Milan je bio bolji u većem delu meča, ali je Mirante pravio čuda na golu Bologne. Ispromašivali su se Bacca, Bonaventura, Honda, a najveću priliku propustio je Cerci u 77. minutu, kada je odlučio da dribla umesto da uposli Baccu koji ne bi imao težak zadatak da savlada gostujućeg golmana. I stigla je kazna! Katastrofalna odbrana Rosonera je potpuno zaboravila Giaccherinija koji je ostao sam kao duh pred golom domaćeg tima i lagano matirao Donnarummu za pobedu i nastavak Bologninog procvata otkako je na klupu došao Donadoni.