Miha jedva preživeo!

Srbin blizu otkaza, ali ga je spasao Brazilac.

Na "San Siru" depresivna atmosfera, poruke navijača Milana protiv Berlusconija, nije pošteđen ni Mihajlović, "Rossoneri" su ipak načeli Sassuolo u prvom delu.

Posle pola sata Consigli je srušio Baccu, dobio crveni karton, a Kolumbijac je preuzeo odgovornost i savladao rezervnog golmana Pegola.

Milanu spas od sudije! Da li je Sassuolo pokraden protiv Rossonera? (VIDEO)

Ipak u nastavku, za neke šok, za druge očekivano. Domenico Berardi je zla kob Milana, daje im golove gde ih vidi. Majstorski je izveo slobodni udarac i savladao mlađanog Donnarummu, 1:1!

Iako brojčano jači Milan nije uspevao da napravi neke zrele prilike, jednu su propustili u istom napadu Luiz Adriano i Bertolacci.

Ipak, spasilac je Brazilac koji je stigao iz Shakhtara, u 86. minutu je uspeo da pogodi mrežu gostiju i tako najverovatnije spasi posao Siniši Mihajloviću.